January 2011

Lay 4

30. january 2011 at 19:36 | Miss.York |  Blog
lay
s tym layom som si dala dooosť práce... takže kritiku neuznavam :PP :D

0.3 (Kamarát)

30. january 2011 at 17:52 | Miss.York |  Scans and Photos of Magazines
paramore

Crazy PARAMORE

K: Kto je najsmrdľavejším členom vašej kapely? Kto má najlepšiu hygienu? Kto najviac prdí v autobuse? Kto je závislý od videohier?
Zac: Ja by som povedal, že pokiaľ ide o najsmrdľavejšieho člena kapely, je to Jeremy, haha!
Hayley: Josh má pravdepodobne najlepšiu hygienu z nás všetkých.
Jeremy: Pokiaľ ide o videohry, my všetci máme Nintendo DS.
K: Kto je viac sexy? Lindsay Lohan či Amy Winehouse?
Zac: Obe sú sexi. Milujem ich a ony milujú mňa!
K: Aky by ste náhodou mohli uviaznuť vo výťahu len s jednou jedinou osobou, kto by to bol?
Hayley: Sean Combs! Nie! Chcem Puff Daddyho!
Josh: Ja by som chcel byť zaseknutý s Elmo. Milujem jeho smiech.
Zac: Chuck Norris. Hneď keď povie, aby sa výťah pohol, tak by sme šli!

PARAMORE VALENTINES!

30. january 2011 at 17:17 | Miss.York |  Paramore Stuff
1

0.2 (Kamarát)

30. january 2011 at 17:04 | Miss.York |  Scans and Photos of Magazines
PARAMORE sa rozpadá! Josh a Zac povedali stop a od nového roka v kapele nepôsobia! Snáď to nebude začiatok konca...
Zdroj: Kamarát 6, Február 2011
//neni to už aktuálne... Parafans určite postrehli, že za Zaca a Josha sú náhradníci a Paramore chystajú novú dosku... Takže to Začiatok konca nebude...

0.1 (Kamarát)

30. january 2011 at 16:58 | Miss.York |  Scans and Photos of Magazines
paramore

Paramore sa chystajú oddychovať

Partička z amerického Tannasee uzavrela prvú dekádu 21. storočia pári dní pred Vianocami. Rok 2010 kapele priniesol veľký úspech album "Brand New Eyes", či už v hitparádach, alebo na turné. Takže - ktoré sú naj momenty v minulom roku pre PARAMORE? "Bolo ich naozaj veľa," hovorí Hayley. "Predstavili sme sa na MTV Video Music Awards, zažili sme naše najväčšie americké turné a odohrali sme dva koncerty v londýnskej O2 Arena. Akoby sme šplhali vyššie a vyššie, a ja dúfam, že budeme šplhať ešte dlho!" Gitarista Taylor York dopĺňa: "Rok 2010 sa z pohľadu kapely skončil ani nie v polovici decembra. Nič výnimočné sa už nestalo. Čo sa týka súčasnosti, vo februári ideme na turné do Južnej Ameriky, ktoré sa končí začiatkom marca. Potom si dáme voľno a začneme makať na novej doske!" Na prvý pohľad sa zdá, že všetko pôjde ako po masle, ale gitarista priznáva, že pohnúť sa ďalej od úspechu albumu "Brand New Eyes" to bude trochu ťažké. "Sme akoby na konci púte tohto albumu a je to sladko-horký pocit..."

Paramore (in Magazines)

29. january 2011 at 20:21 | Miss.York |  Scans and Photos of Magazines
Zatiaľ všetky zozbierané fotky z časopisov (mojich) kde su paramore.... :)
.

Hot or Not? February

28. january 2011 at 19:08 | Miss.York |  Blog
HOT!
Hot 92.9% (26)
Not 7.1% (2)
Pict of January is: HOT!! :)

February:

Nové hlasovanie:
hot or not?

Taylor 0.3

28. january 2011 at 19:00 | Miss.York |  Tay Gallery
:D
dobrú chuť... :DDD ja si nemôžem pomôcť... on je taký zlatý... :DDD

Hayley Photo 0.9

28. january 2011 at 18:48 | Miss.York |  Hayley Gallery
hayles

Brick By Boring Brick (Official)

28. january 2011 at 17:27 | Miss.York |  Brand New Eyes
Paramore's music video for 'Brick By Boring Brick' from their album, brand new eyes...

About Misheli Mabbitt (Miss.York)

28. january 2011 at 17:22 | Miss.York |  Blog
misheli mabbitt
Name: Michaela Paulikova
Date of birth: 4th april 1996
Nicknames: Black_Dust, Miss.York, Misheli Mabbitt...
Facebook: Misheli Mabbitt
Paramore.net: Black_Dust
Music: Rock, Metal, Screamo, Deathcore, PunkRock...
Bands: Paramore, Black Veil Brides, Escape The Fate, Avenged Sevenfold, All Time Low, Bring Me The Horizon
Songs: Ignorance (Paramore); Gorgeous Nightmare, City of Sin, Something (Escape The Fate), Knives and Pens (Black Veil Brides)...
Hobbys: Skateboarding, Music...
About me: I am freak... :) I love Paramore... The Rev was God, and always will be...
Forever in my <3 : Ronnie Radke and all groups that I love.
...Keep smiling in every fucking situation!...
x))

Brick By Boring Brick (Lyrics)

28. january 2011 at 14:00 | Miss.York |  Brand New Eyes
Album: Brand New Eyes

Hayley Photo 0.8

28. january 2011 at 13:01 | Miss.York |  Hayley Gallery
0.8
:)

The Only Exception Shirt

27. january 2011 at 15:05 | Miss.York |  Paramore Stuff
TOE shirt
HotTopic Store. Paramore The Only Exception Shirt...
Našla som to na paramore.net ako :DD aj ja chcem :DDD

Jeremy 0.4

27. january 2011 at 14:54 | Miss.York |  Jeremy Gallery
jeremy davis
vypátrala som túto fotku... :) ou... divne gate ma :D

Reklamy

27. january 2011 at 14:21 | Miss.York |  Blog

Miesto pre Vaše reklamy...

Pretože... rada "oplácam" a rada hlasujem. Ale keď už ideš písať reklamu tak:

1. Zahlasuj za mňa v odkazoch hore.

2. Za druhé nie je... zatiaľ :D

Riot!
Thx :)

Paramore cover Loretta Lynn's classic song

27. january 2011 at 6:49 | Miss.York |  Other Paramore Projects
Objevil se jeden z několika klipů na YouTube, které byly před několika měsíci použity na propagaci CD Coal Miner's Daughter: A Tribute to Loretta Lynn. Ve videu mluví Hayley a Loretta jedna o druhé a o písni "You Ain't Woman Enough (To Take My Man)".

Paramore Photo

27. january 2011 at 6:12 | Miss.York |  Paramore News
paramore
dokonalá fotka... :)

Lay 3

26. january 2011 at 20:08 | Miss.York |  Blog
paralay 3
Takže... novy lay... by me... :D som sa s tym dobre srala... :DD

Paramore - In The Mourning (Cover)

26. january 2011 at 14:58 | Miss.York |  Paramore Other
Hayley wrote:
A band called Dinner And A Suit did a cover of "In The Mourning".

I'm super flattered! Like how they extended it.. Great voices too :)

It's so cool to see how people interpret songs that we write. Seriously, what privilege to share music with the world and have people give something back when you least expect it. This totally made my day.
Preklad (c.č.)