Bye, Zac & Josh!

2. january 2011 at 16:50 | Miss.York |  Paramore News
Je to tak. To o čom sa už dlhé dni hovorilo je pravda. Naozaj odišli. Zac a Josh Farrovci, jedny zo zakladateľov Paramore.
Takže. Na koncertoch po Južnej Amerike ich zastúpia:
Justin YORK - zastúpi Josha
Josh FREESE - zastúpi Zaca
Dôvody pre opustenie kapely Josha a Zaca sú osobné, k ich odchodu viedli už rozpory na oslavách Hayleyiných narodenín. Hovorí sa o tom (a na to ma upozornila Myshella Sixx) že príčinou Joshovho odchodu je aj to, že nepodporoval sólový projekt Hayley (Airplanes pravdepodobne).
Oficiálne prehlásenie zostávajúcich členov:
"Za posledních 6 let prošla naše kapela hodně intezivními a neuvěřitelnými zážitky. Nic z toho ale nebylo zadarmo. Pracovali jsme tvrdě na tom, abychom se dostali až tam, kde jsme a to, že vy jste tady pořád s náma je něco, čemu tak úplně nikdy neporozumíme. Zažili jste s náma dobré i zlé a za to jsme vám opravdu vděční. Před pár měsíci nám Josh a Zac řekli, že po koncertě v Orlandu, který jsme odehráli minulou neděli, opustí naší kapelu. Nešokovalo nás to. Poslední rok se totiž vůbec nezdálo, že by s námi chtěli nadále působit. My ale chceme, aby Josh i Zac byli šťastní a pokud nejsou šťastní s náma, budeme je podporovat v tom, aby našli šťestí někde jinde. Nikdy jsme ale ani nepřemýšleli o tom, že bychom tohle všechno nechali za sebou. Doufáme, že vás povzbudíme alespoň tím, že my tři jsme pořád tady a další kapitolu naší cesty budeme psát společně. Vy jste vždycky byli to, co nás vedlo k tomu, abychom pokračovali, tak proč bychom měli přestat? Chceme s váma pořád držet. Teď jasně víme, že máme společnou vášeň a jasnou vizi a to nás dělá silnější, než kdykoliv předtím.

Blog, který se nedávno objevil, a ve kterém byla popsána naše momentální situace, byl falešný. Nejsme si jistí, kdo a proč to udělal...A nejsme si jistí, proč to načasoval takto. Tohle je poprvé, kdy otevřeně mluvíme o tom, co se děje a určitě bychom nevydali žádné neoficiální vyjádření do nějakýho osobního blogu. Omlouváme se za zmatek a jen pro ujištění, tohle je poprvé, co o tomhle mluvíme.

Na příští rok chystáme několik skvělých věci a začneme koncerty po jižní Americe. Pořád se za váma chystáme a těšíme se na ty, který si přivezeme s sebou. Turné pořád pokračuje a nemůžeme se dočkat, až vás všechny uvidíme.

Když se podíváme zpátky a podíváme se do budoucnosti, všechno, na čem teď opravdu záleží, jsou ty dobrý časy. Obrázky, kde se držíme kolem ramen, dlouhý cesty v dodávce, vaše obličeje, když s náma zpíváte. Děkujeme vám za to, že jste nás dostali tam, kde teď jsme. Těšíme se na skvělý zážitky a doufáme, že tam s náma budete taky."
Zdroj prehlásenia: ipunk.cz
Paramore sa NAŠŤASTIE neplánujú rozísť nadobro.
Justin
josh
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Myshella Sixx Myshella Sixx | Web | 2. january 2011 at 16:56 | React

Škoda ich.. :-( Ale chcela by som vedieť, prečo sa rozpadli.. :-? Ale to sa asni nedozvieme..

2 Mrs. **Zouzíí** <*> Mrs. **Zouzíí** <*> | Web | 7. january 2011 at 11:37 | React

nééééééééééé.. budem protestovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zac je boží a Josh taky!!!!! já nechcu aby odešli!!!!!!!!!! ááá jedem do Ameriky a dokopáme je k tomu, aby se vrátili!!!!! :D :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement